FullShot
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
13.11.2012
Toplam İndirme
1654
Üretici Firma
Inbit
Uyumlu Sistemler
Windows

FullShot 9.5.1.8

Ekran Görüntüsü Alma Programı

Ekran görüntüsü alma programı FullShot ile ekran görüntüsünü resim olarak alıp herhangi bir grafik programına aktarabilirsiniz.

Program Hakkında

FullShot, grafik programları ile kullanabileceğiniz profesyonel bir ekran görüntüsü alma programı. FullShot sayesinde; bir çok farklı yöntem kullanarak, ekran görüntüsü alabilir; notlar ekleyebilir ve bu ekran görüntülerini; herhangi bir masa üstü yayınlama ya da diğer grafik programlarına aktarabilirsiniz. FullShot yazılımı; yazılım kullanım kılavuzları, eğitim materyalleri, sunumlar, pazarlama broşürleri, bilgisayar kitapları, dergiler, konferans bildirileri, renkli slaytlar, internet sayfaları ve posterler üretebilmek için kullanabileceğiniz; oldukça uyumlu bir ekran görüntüsü yakalama aracıdır.

FullShot yazılımı; düzenlenmiş ve düzenlenmemiş ekran görüntülerini aktarmak için BMP, CUR, DIB, EPS, GIF, ICO, JPEG, PCD, PCT, PCX, PNG, PSD, RAS, RLE, TGA, TIFF, WMF ve WPG formatları dahil olmak üzere, oldukça geniş yelpazedeki resim dosyası formatlarını destekler. Bu program; Windows Vista işletim sistemiyle tamamen uyumludur.

FullShot 9.5.1.8 sürümünde çeşitli hatalar düzeltilmiş ve güncelleştirmeler yapılmıştır.

Ekran Görüntüleri

FullShot Ekran Goruntusu
Tümünü Göster