Files Terminator Free
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.10.2013
Toplam İndirme
2643
Üretici Firma
Elefant Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Files Terminator Free 2.5.0.15

Kalıcı Dosya Silme Programı

Files Terminator Free, farklı algoritmalar kullanarak dosyaları güvenli bir şekilde silen ücretsiz bir kalıcı dosya silme programıdır.

Program Hakkında

Files Terminator Free, dosyaları bir daha geri alınamayacak şekilde silmeye yarayan ücretsiz bir kalıcı dosya silme programıdır. Normalde bilgisayarınızdaki bir dosyayı sildiğinizde aslında o dosya kaybolmaz, dosyanın diskte kapladığı alana başka bir şey yazılana kadar o dosya sadece kullanıcı için görünmez olur. Yani dosya kurtarma programları ile çok kolay bir şekilde geri alınabilir.

Files Terminator Free, geri alınmasını istemediğiniz dosyalarda kalıcı olarak silme işlemi yapılması için tasarlanmıştır. Files Terminator Free, sürükle & bırak (drag & drop) desteğine sahiptir ve tamamen silmek istediğiniz dosyaları (resim, video, yazı ve diğer her tür dosya olabilir) programın üzerine sürükleyip bıraktığınızda kalıcı olarak siler. Program silme algoritması bakımından oldukça geniş seçeneklere (one pass Pseudorandom, British HMG IS5, two pass Russian GOST P50739-95, three pass US DoD 5220.22M, seven pass German VSITR, Canadian RCPM TSSIT OPS-II, Bruce Schneier and the 35-pass Peter Gutmann) sahiptir.

Ekran Görüntüleri

Files Terminator Free Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster