Fake Webcam ile Sahteciliğe Giriş (1 Nisan Özel!)

Fake Webcam programı ile MSN'de veya Chatroulette'de konuştuğunuz birisine istediğiniz herhangi bir görüntüyü izletebilirsiniz.

Fake Webcam

Fake Webcam, MSN ve Chatroulette yanında; Paltalk, ICQ, AOL Messenger, Yahoo Messenger ve Camfrog gibi görüntülü sohbet programlarının tamamıyla uyumludur. Fake Webcam programını kullanmak için bir web kameranızın bulunması gerekmez.

1- Genellikle şaka amaçlı kullanılan uygulama ile arkadaşınızı şaşırtmak için ilk olarak Fake Webcam programını indirin.

2- Masaüstünde oluşan program kısayoluna tıklayarak Fake Webcam programını çalıştırın. Fake Webcam açıldıktan sonra programın sol üst köşesinde bulunan Fake Webcam butonuna basın:

Fake Webcam

3- Bu adımda karşı tarafta bulunan kişiye göstermeyi istediğiniz videoyu seçerek Fake Webcam programına tanıtmış oluyorsunuz.

İpucu: Seçeceğiniz video örneğin bir sinema filmi vb. uzun süreli bir dosya ise program bunu tanımayabilir.

Chatroulette'de video yayını yapmak

Üstteki adımları gerçekleştirdikten sonra Fake Webcam üzerinde bulunan Fake Webcam tuşuna basmanız halinde video yayınlanmaya başlayacaktır.

Chatroulette'i açtığınızda kendi görüntünüzün olması gereken yerde Fake Webcam'e yüklediğiniz videonun yayında olduğunu göreceksiniz. Fake Webcam içine birden çok sayıda video yükleyerek karşı tarafa dilediğinizi gösterebilirsiniz:

Fake Webcam

MSN'de (Live Messenger) Fake Webcam kullanımı

Fake Webcam'i MSN'de kullanabilmek için videoyu başlattıktan sonra karşı tarafı videolu görüşmeye davet etmeniz gerekiyor. Eğer önce görüşme talebi yapıp karşı taraf talebinizi kabul ettikten sonra videoyu başlatırsanız arkadaşınız görüşmenin başında Fake Webcam programının adını ve demo sürüm olduğunu bildiren bir uyarı ekranıyla karşılaşacaktır. Bu yüzden, eğer programı şaka vb. bir amaçla kullanıyorsanız önce videoyu başlatıp ardından görüşme talebi yapmanız daha yerinde olur:

Fake Webcam

Fake Webcam

Fake Webcam kullanımı işte bu kadar basit...

Fake Webcam programını hemen indirmek için tıklayınEkleyen
obahadir
Güncelleme Zamanı
29.03.2010