eBay Auction Sniper and Auto Search
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
28.11.2012
Toplam İndirme
3867
Üretici Firma
PowerSnipe
Uyumlu Sistemler
Windows XP, Mac OS X 10.5

eBay Auction Sniper and Auto Search 3.1.5

Ebay Açık Artırma Programı

eBay Auction Sniper and Auto Search, Ebay sitesinde açık arttırmanın son saniyelerinde sizin için teklif veren gelişmiş bir programıdır.

Program Hakkında

Bu gelişmiş Auction Sniper eBay aracı, Ebay'deki açık arttırmaların son saniyelerinde sizin için teklif veren gelişmiş bir Ebay açık arttırma programıdır. EBay Auction Sniper and Auto Search, yerleşik bir internet tarayıcı vasıtasıyla açık arttırmalara göz atmanıza ve daha sonra sadece Snipe düğmesine bastığınızda açık arttırma bilgisinin hesabınıza indirilmesine ve buradan hedeflediğiniz açık arttırmayı takip etmenize olanak vererek eBay'i daha kolay kullanmanızı sağlar.

Grup halinde açık arttırma kazanana kadar benzer öğelere teklif verme imkanı sağlayan Teklif Grupları özelliği; bir arama yaptıktan sonra bu aramayı günlük olarak çalıştırmasını ve size sonuçları e-posta ile gönderilmesini sağlayan Günlük Otomatik Arama özelliği gibi gelişmiş özellikler içerir. Program yalnızca yetişkinlere yönelik açık arttırmalar ile ve canlı olarak gerçekleştirilen açık arttırmaları desteklemez. EBay Auction Sniper and Auto Search, rakiplerinin aksine casus yazılım, açılır pencere, reklam yazılımı içermez ve SSL bağlantı özelliğiyle tamamen güvenlidir. Tüm uluslararası ve otomatik araba açık arttırmalarını destekler.

Ekran Görüntüleri

eBay Auction Sniper and Auto Search - Ekran Goruntusu 1
eBay Auction Sniper and Auto Search - Ekran Goruntusu 2
Tümünü Göster