Cetasoft Parti
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.09.2009
Toplam İndirme
1189
Üretici Firma
CetaSoft Bilgisayar
Uyumlu Sistemler
Windows

Cetasoft Parti 3.0

Siyasi Parti Örgüt Yönetimi Programı

Program Hakkında

Üreticinin Açıklaması:

"CetaSoft Parti, bir siyasi partinin İl, ilçe veya Belde örgütlerindeki üye bilgilerinin ayrıntılı takibini, üye bilgilerinin değişik kriterlere göre listelenmesini, üyelerle yazışmaların gerçekleştirilmesini, örgütün hesaplarının izlenmesini ve seçim sırasında veya sonrasında partilerin aldıkları oyların ayrıntılı olarak izlenebilmesini sağlayacak olan araçlarla donatılmıştır.

Genel Özellikler:

- CetaSoft Parti Programını kullanarak siyasi parti örgütlerine kayıtlı üyelerin kişisel ve üyelik bilgilerini kayıt altına alabilir, kayıtlara son derece kolay bir şekilde ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.
- Kaydettiğiniz üyeleri 5 ayrı kategoriye ayırarak sınıflandırabilirsiniz. Her kayıt için dilediğiniz notu girebilir, üyelerin resimlerini ekleyebilir, programda sizin ihtiyacınız doğrultusunda karşılığı olmayan bilgi başlığını kendiniz tanımlayabilirsiniz.
- Parti örgütünüzün gelir, gider kasa ve banka hesaplarını izleyebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
- Seçim Sonuçlarını İzleme Sihirbazı ile seçimlerde partilerin aldıkları oyları takip edebilir, oyların il, ilçe, köy, mahalle ve sandık bazındaki dağılımlarını izleyebilir, partilerin oy dağılım grafiğini görebilirsiniz.
- Adres etiketi sihirbazı yardımı ile son derece kolay bir şekilde adres etiketi hazırlayabilir, Zarf hazırlama sihirbazı yardımı ile tek veya toplu zarf bastırabilir, tek veya toplu e-mail gönderebilir, tek tıklama ile telefon numarası çevirebilir, parti üyelerine veya seçmenlerin cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz.
- Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Parti veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz (Mail merge).
- Diğer CetaSoft Parti dosyalarından alacağınız kayıtları (Örneğin birden fazla ilçeden sayım sonuçlarını içeren kayıtları) bir dosya altında birleştirebilirsiniz.
- Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilir, kayıtlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz."

Ekran Görüntüleri

Cetasoft Parti
Tümünü Göster