BurnQuick Data/Audio CD/DVD Burner
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
21.04.2010
Toplam İndirme
1036
Üretici Firma
Triton Interactive
Uyumlu Sistemler
Windows

BurnQuick Data/Audio CD/DVD Burner 4.9.2

CD/DVD Yazma Programı

BurnQuick yazılımı; 'Windows Gezgini' (Windows Explorer) içinden, farenin sağ tuşu kullanılarak ulaşılabilen, oldukça küçük boyutlu bir veri ve müzik CD'si yazdırma programıdır.

Program Hakkında

BurnQuick yazılımı; 'Windows Gezgini' (Windows Explorer) içinden, farenin sağ tuşu kullanılarak ulaşılabilen, oldukça küçük boyutlu bir veri ve müzik CD / DVD yazma programıdır.

BurnQuick yazılımı bilgisayarınıza kurulduğu zaman; 'Windows' işletim sisteminin bir parçası haline dönüşür ve disk kopyalama, bir dosya ya da klasörün yazdırılması gibi işlemlerde; direkt olarak 'Windows Gezgini' (Windows Explorer) ya da 'Bilgisayarım' (My Computer) içinden çalıştırılabilir. Programı kullanırken tek yapmanız gereken; yazdırmak istediğiniz bir sürücünün ikonunu, dosyaları ya da klasörleri seçip, farenizin sağ tuşuna tıklamak ve açılan menünün içinde bulunan 'BurnQuick' komutunu seçmektir. Bu program sayesinde; dosyalarınızı anında yazdırabilir ya da daha sonra yazdırmak üzere, 'BurnQuick' sırasına yollayabilirsiniz. Yazdırmaya hazır olduğunuz zaman; BurnQuick yazılımının ara yüzü, hangi türde CD / DVD oluşturmak istediğinizi seçmenize olanak sağlar. Bu program; veri ve müzik CD - DVD'si fonksiyonelliğini, tek be basit bir paket içinde birleştirir. Bu programın özellikleri arasında; dahili disk silme, disk kapasitesini ölçme ve disk kopyalama gibi özellikler sayılabilir.