BLoglines
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
30.09.2009
Toplam İndirme
725
Uyumlu Sistemler
Web Tabanlı

BLoglines ?

Bloglines; zengin web içeriğini ve haber akışı sağlayan besleyicileri; aramak, kayıt olmak ve paylaşmak için sunulan ücretsiz çevrimiçi bir hizmettir.

Program Hakkında

Bloglines; zengin web içeriğini ve haber akışı sağlayan besleyicileri; aramak, kayıt olmak ve paylaşmak için sunulan ücretsiz çevrimiçi bir hizmettir. Bloglines ile hiçbir yazılım indirme ve kurma yapmak zorunda değilsiniz, herhangi bir bilgisayar veya taşınabilir cihazdan sadece yeni bir kullanıcı olarak kayıt olun ve hesabınıza istediğiniz zaman erişerek kullanmaya başlayın.

Bloglines Web'in yeni ve canlı dinamik içerikler dünyasına açılan bir penceredir. Makaleler, bloglar, fotoğraflar ve seslerden oluşan on milyonlarca canlı, sürekli yenilenen İnternet içerik besleyicilerinden kendi özel ilgi alanlarınıza göre yeniden biçim vererek kişiselleştirilmiş sayfanızı oluşturabilirsiniz. Bloglines sizi; RSS, Atom ve diğer haber besleyicilerinin standartlarının karmaşıklığından korur. Bloglines yayınlama teknolojisine bakmaksızın favori haber besleyicilerinizden veya bloglarınızdan herhangi bir güncellemeyi okumanıza, aramanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlar.-