Bar Drinks Wizard
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.09.2009
Toplam İndirme
962
Üretici Firma
MicroBlast Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Bar Drinks Wizard 2.5

Bar Drinks Wizard; içkilerinizi karıştırmanıza ve kokteyl tariflerinizi yönetmenize olanak sağlayan bir tarif uygulamasıdır.

Program Hakkında

Bar Drinks Wizard; içkilerinizi karıştırmanıza ve kokteyl tariflerinizi yönetmenize olanak sağlayan bir tarif uygulamasıdır. Bu program sayesinde; sadece, ekranın üst bölümünde bulunan ikonlara tıklayarak, kategorilere göre ya da kullanıldıkları bardaklara göre ihtiyacınız olan kokteyl tarifini bulabilirsiniz. Ayrıca programı kullanarak; elinizde bulunan malzemelere göre, istediğiniz kokteyl tariflerini bulabilir ya da eleyebilirsiniz. Hatta daha sonraki bir zamanda, referans olarak kullanmak üzere; kokteyl tariflerinizi işaretleyebilir ve alış veriş listeleri oluşturarak, bu listeleri yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda Bar Drinks Wizard içinde; başlangıç yapmanıza yarımcı olabilecek bir, çevrim içi yardım sistemini ve tam 200 farklı içkiden oluşan, bir kokteyl tarifi veri tabanını bulabilirsiniz.

Yazılımın 2.5 sürümü; Windows XP ve Windows Vista işletim sistemine sahip olan bilgisayar için programın, tamamen yeniden tasarlanmış bir halidir.