ABBYY FineReader Home Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.04.2011
Toplam İndirme
1413
Üretici Firma
ABBYY
Uyumlu Sistemler
Windows

ABBYY FineReader Home Edition 10

OCR ve PDF Dönüştürme Programı

OCR ve PDF dönüştürme programı ABBYY FineReader Home Edition, resim, pdf, tarama görüntüsü vb. belgelerdeki metinleri okuyup bunları Word gibi düzenlenebilir formatlara çevirir.

Program Hakkında

ABBYY FineReader Home Edition, resim, pdf, tarama görüntüsü vb. belgelerdeki metinleri okuyup bunları Word gibi düzenlenebilir biçimlere çeviren bir OCR ve PDF dönüştürme programıdır.

Tek tıklamayla metni en yüksek doğrulukta dönüştürerek, Microsoft Word, Excel, OpenOffice.org Writer, Adobe Acrobat vs. yazı editorlerinde düzenleme yapılabilecek hale getirmek mümkün. Örnek olarak gazetede yazan bir yazıyı ya da elle yazdığınız ödevi tarayıcıyla bilgisayara aktardıktan sonra üzerlerinde değişiklik yapmak isterseniz bu program ile düzenlebilir formatlara dönüştürmek çok kolay ve kısa sürelidir.

Sadece tarayıcı ile değil dijital fotoğraf makinesi ya da cep telefonu ile görüntüsü çekilen yazılar da dönüştürülebilmektedir. 179 dilde tanımlama yapabilen ABBYY FineReader Home Edition, "Otomatik Seçim" sayesinde dilleri otomatik olarak algılayabilir.