RSS - Haber OkuyucularProgramlar(Alfabetik)

Akhbarakom
690İndirme

Akhbarakom

Dünyadaki gelişmeleri Arapça dilince anında haber alın.


Android Newsgroup Downloader
689İndirme

Android Newsgroup Downloader

Android Newsgroup Downloader alt.binaries haber grupları için gelişmiş, multithread özellikli bir haber grubu indirme yöneticisidir.


Auto HTML-RSS Update
716İndirme

Auto HTML-RSS Update

RSS beslemesi ile gelen en güncel bilgileri gösteren Web sayfaları yaratmanıza yardımcı olur.


BLoglines
737İndirme

BLoglines

Bloglines; zengin web içeriğini ve haber akışı sağlayan besleyicileri; aramak, kayıt olmak ve paylaşmak için sunulan ücretsiz çevrimiçi bir hizmettir.


Congoo
860İndirme

Congoo

Congoo ücretsiz bir gerçek zamanlı haber, ağ kurma ve bilgi portalıdır. Congoo'nun eşsiz kanalları en önemli haberleri en önemli endüstrilerle ve en önemli insanlarla birleştirerek kullanıcılara sunar.


FeedDemon
1015İndirme

FeedDemon

RSS Okuyucu

RSS Programı FeedDemon, kullanımı kolay arabirimi ile en güncel gönderileri ve haberleri basit ve hızlı bir şekilde takip etmenize olnak sağlıyor.


FireAnt
627İndirme

FireAnt

FireAnt, video RSS toplayıcısı ve medya oynatıcısıdır. Program takip ettiğiniz sitelerdeki istediğiniz medyaları (video ve müzik) otomatik olarak indirebilir.


GrabIt
978İndirme

GrabIt

GrabIt sürekli güncellenen ve tüm haber haber gruplarında, başlık kısmını pas geçerek indirme yapabileceğiniz bir haber grubu indirme yöneticisi.


Mozilla Thunderbird
9030İndirme

Mozilla Thunderbird

Mail Programı

Mozilla Thunderbird, gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir mail programıdır.


News Rover
1046İndirme

News Rover

News Rover, Usenet haber gruplarında aradığınız dosyaları kolaylıkla bulabilmenizi sağlayan tümleşik bir arama hizmeti barındıran bir Usenet haber okuyucusudur.