Kurumsal Yazılımlar

Kurumsal Yazılımlar kategorisinde, firmalar için geliştirilmiş ve merkezi yönetim özelliğine sahip kurumsal programlar yer almaktadır.

Programlar(Alfabetik)

Ability FTP Server
714İndirme

Ability FTP Server

Bu gelişmiş, güvenli ve kullanımı kolay FTP sunucusu; uzaktan yönetim, güvenli koruma seçenekleri, disk kota limitleri, bant genişliği limitle, IP engelleme, sanal klasörler, devam etme desteği, gerçek zamanlı aktivite görüntüleyici, gerçek zamanlı kontro


Acronis Backup & Recovery Advanced Server
1419İndirme

Acronis Backup & Recovery Advanced Server

Yedekleme Programı

Acronis Backup & Recovery Advanced Server, Windows ve Linux sistemler için geliştirilmiş kurumsal bir veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımıdır.


ActFax Server
1892İndirme

ActFax Server

Faks Sunucusu

Faks sunucusu ActFax Server (Active Faks) ile fakslarınızı elektronik ortamda tutabilir böylece fakslarla ilgili pek çok işlemi kolaylıkla yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.


Activity Monitor
1307İndirme

Activity Monitor

Activity Monitor yazılımı; bir network üzerinde bulunan bilgisayarlardaki kullanıcı aktivitelerinin takibi ve çalışanların, çalışma zamanlarının takibini için kullanabileceğiniz, gerçek zamanlı bir görüntüleme programıdır.


Apache HTTP Server
1313İndirme

Apache HTTP Server

Web Server

Apache HTTP Server, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir web server yazılımıdır.


AspEmail
710İndirme

AspEmail

ASP E-Posta Eklentisi

ASP e-posta eklentisi AspEmail ile ASP ya da ASP.NET uygulamalarında herhangi bir SMTP sunucu ile mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


AspGrid
755İndirme

AspGrid

Asp Eklentisi

AspGrid eklentisi formatlı veriyi düzenli bir yapı içinde gösterme ve değişiklik yapma imkanı sağlayan bir sunucu bileşenidir.


AspJpeg
865İndirme

AspJpeg

ASP Resim Düzenleme Eklentisi

ASP resim düzenleme eklentisi AspJpeg ile ASP ya da ASP.NET uygulamalarında görsel düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


AspPDF
965İndirme

AspPDF

ASP PDF Eklentisi

ASP PDF eklentisi AspPDF ile ASP uygulamalarında dinamik olarak PDF yaratılmasını, okunmasını ve düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.


AspPDF.NET
1021İndirme

AspPDF.NET

ASP PDF Eklentisi

ASP PDF eklentisi AspPDF ile ASP uygulamalarında dinamik olarak PDF yaratılmasını, okunmasını ve düzenlenmesinis sağlayabilirsiniz.