Müjde, Sanalika açılıyor!Ekleyen
deniznegis
Güncelleme Zamanı
08.03.2011

Türkiye'nin en popüler oyunlarından biri olan Sanalika kapılarını yeniden açıyor.

Müjde, Sanalika açılıyor!

Google'ın Zeitgeist listesine girerek yurtdışında ses getirmiş, Türkiye'nin en başarılı online oyunlarından biri olan Sanalika, kapılarını yeniden oyunseverlere açıyor. Sanalika'dan yapılan açıklamaya göre Sanalika.com hakkında alınan "tedbiren erişime engelleme" kararı sitede yapılan inceleme sonucu kaldırılmış. İşte Sanalika.com'daki açıklama:

Sanalika.com hakkında verilen "tedbiren erişime engelleme" kararı sitemizde yapılan inceleme sonucunda herhangi bir uygunsuz içerik bulunmadığının belirlenmesiyle kaldırılmıştır.

Üç yıla yakın bir süredir sizlerle olan Sanalika, bundan sonra daha duyarlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir. Sanalika dünyalarındaki çocuk kullanıcılar, artırılmış ebeveyn kontrolü, geliştirilmiş uygunsuz içerik filtresi ve zaman planlamayla artık daha da güvende olacak.

Sanalika'yı yalnız bırakmayıp her aşamada yardım ve desteğini esirgemeyen kullanıcılarımıza, bilişim ve oyun sektörünün temsilcilerine, Telekomünikasyon Daire Başkanlığı yetkililerine, tüm ekibimize, danışmanlarımıza ve ilgili tüm kişilere teşekkür ederiz.

Ayrıca Sanalika oyuncularının var olan hesaplarının, sanillerinin ve eşyalarının korunduğu ve oyun açıldığında bunlara erişilebileceği de belirtiliyor. Sanalika'nın açılmasını beklerken Oyun Stüdyosu'nun geliştirdiği yeni PetePet adlı oyunu deneyebilirsiniz.