Acronis True Image 2013 Kullanımı: Yedekleme (Video)

Acronis True Image 2013 programı ile masaüstünden veya Boot CD'si ve F11 menüsü ile nasıl yedekleme yapılır bu videolu eğitimle öğrenebilirsiniz.

Acronis True Image programı bilgisayarınızdaki disklerin, verilerin vb. olduğu gibi kopayasını alıp daha sonra aynen geri yüklemenizi sağlayan bir yedekleme programıdır. Acronis True Image programının son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.:

Acronis True Image indir

Sizin için hazırladığımız eğitim videolarında Acronis True Image 2013 programı ile farklı şekillerde nasıl yedekleme yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Acronis True Image ile Masaüstünden Yedekleme

Acronis Ture Image programını masaüstündeyken çalıştırıp programın ana arayüzü kullanarak yedekleme yapabilirsiniz.

Acronis True Image ile F11 Menüsünü Kullanarak Yedekleme

Acronis Ture Image programı sistem açılışında klavyeden f11 tuşuna basarak programın işlevlerine erişilebilmesine olanak sağlamaktadır. Programın bu özelliğini nasıl açacağınızı ve nasıl yedekleme yapabileceğinizi aşağıdaki eğitim videosunda görebilirsiniz.

Acronis True Image ile Boot CD Oluşturma ve Yedekleme

Acronis Ture Image programı ile bir boot cd (başlangı diski) veya USB belleği oluşturabilir ve sistem açılışında yedekleme işlemini başlatabilirsiniz. Acronis True Image ile nasıl başlangıç diski oluşturup yedekleme yapabileceğinizi aşağıdaki eğitim videosunda aktardık.

Not: Bilgisayarı CD ya da DVD'den nasıl başlatılacağını "Bilgisayarı CD/DVD'den Başlatmak" adlı eğitimimizden öğrenebilirsiniz.Ekleyen
deniznegis
Güncelleme Zamanı
28.11.2013