IrfanView
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.12.2015
Toplam İndirme
3588
Üretici Firma
Irfan Skiljan
Uyumlu Sistemler
Windows

IrfanView 4.41

Resim Açma Programı

IrfanView ile hızlı bir şekilde resimlerinizi, fotoğraflarınızı, resimlerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Editör yorumu

IrfanView'i Türkçe kullanmak için IrfanViewTürkçe Dil Paketi ve gelişmiş özellikler ekleyen IrfanView PlugIns paketlerini de indirebilirsiniz.

Program Hakkında

IrfanView; BMP, DIB, JPG, GIF, animasyonlu GIF, PNG, PCX, çok sayfalı TIF, TGA ve daha birçok önde gelen grafik biçimini görüntülemenizi sağlayan bir resim açma programıdır.

Fotoğraf görüntüleme işlevinin yanında kırpma, farklı kaydetme (Jpg, Png, Gif vs), yeniden boyutlandırma gibi fotoğraf düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Sürükle & bırak desteğine sahip bu fotoğraf görüntüleme programı kullanıcılara dizin görüntüleme, TWAIN desteği sayesinden tarayıcıdan (scanner) görüntü alma, fotoğrafları slayt şov olarak gösterme, toplu dönüştürme ve fotoğraf düzenleme, kırpma, bulanıklaştırma, keskinleştirme renk derinliğini değiştirmek için çok sayıda araç sunmaktadır.

IrfanView'e ilaveten kuracağınız IrfanView Plugins paketi sayesinde çok daha fazla dosya açabiliyor ve gelişmiş özelliklere ulaşıyor. Örneğin CADCAM dosyalarını (DWG, DXF, HPGL, CGM, SVG), Canon ve Nikon fotoğraf makinelerinin RAW formatını olan CRW, CR2 ve NEF uzantılı dosyaları ve bir çok video dosyasını açabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

IrfanView
Tümünü Göster