Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

Everest Ultimate Edition
Ekran Görüntüleri
Everest Ultimate Edition
(15 oy)

Everest Ultimate Edition İndir (Deneme sürümü)

Güncellenme Zamanı
17 Ocak 2013, Perşembe
İndirme İstatistikleri
3,509
Üretici Firma
Lavalys
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Everest Ultimate Edition 5.50.2100

Sistem Bilgisi Programı

Everest Ultimate Edition, bilgisayarınızda bulunan donanımlar ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi sunan bir sistem bilgisi programıdır.

Editör Yorumu

Everest Ultimate Edition programı artık üretilmeyecek olup yeni sürümünün adı AIDA64 olmuştur.

Program Hakkında

Everest Ultimate Edition; kullanıcılara kurulum, optimizasyon ve bilgisayardaki hataları giderme konularında tüm sistem gereksinimlerini dikkate alarak yardımcı olan bir sistem bilgisi programıdır. Program ile donanım araçlarının ve kurulu sürücülerin performanslarından tutun da işletim sisteminin güvenlik ve uyumluluk durumuna kadar birçok konu gözden geçirilebilmektedir.

Everest Ultimate Edition, sistem bilgilerine ek olarak kullanıcıya sunduğu gerçek zamanlı raporlarla kapsamlı karşılaştırmalar yapma ve donanımları gözleme imkanı verir.

Bu ve diğer güçlü gözlem araçlarıyla sistem performansınızı diğer sistemlerle karşılaştırabilir aşırı ısınma, güç kaçağı ve donanım arızaları gibi problemleri engellemek için önlem alabilirsiniz.

Everest Ultimate Edition; her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta ve fakat profesyonellerin ihtiyaç duyacağı fonksiyonları taşır niteliktedir.

Everest Ultimate Edition 5.50.2100 sürümünde yapılan yenilikler ve düzeltmeler;

  • 100.000'den fazla donanıma ve aygıta tam destek sağlanmıştır