İş ProgramlarıProgramlar(Alfabetik)

All Business Letters
611İndirme

All Business Letters

All Business Letters 4,500 temel iş, satış ve pazarlama mektubu, yazışmalar ve ayrıca 1,000'den fazla kategori içerisinde tüm iş durumları için yazılı kılavuzları kapsar.


Articulate Quizmaker
1193İndirme

Articulate Quizmaker

Flash tabanlı testler ve değerlendirmeler yaratabilirsiniz.


AXASOFT PC Sihirbazı
1531İndirme

AXASOFT PC Sihirbazı

Toplama Bilgisayar Programı

AXASOFT PC Sihirbazı, toplama bilgisayar satan işletmelere teklif hazırlama, müşteri kaydı, kategorilere göre fiyat listelemesi yapma imkanı veren veren bir programdır.


BarcodeX
1304İndirme

BarcodeX

BarcodeX; barkod yaratıp aktarmanıza ve onları etiketler üzerine yazdırmanıza yarayan eksiksiz bir program paketidir.


Biz-Plan
1472İndirme

Biz-Plan

İş plan rehberi ve şablonudur. Word temelli şablon (48 sayfa) iş planı için detaylı bir sistem ve yapıya sahiptir. Çok amaçlı bir rehberle donatılmıştır.


Business Card Designer Plus
684İndirme

Business Card Designer Plus

Business Card Designer Plus, Windows uyumlu herhangi bir yazıcıda harika kartvizitler bastırmanıza imkan veren bir programdır.


CablePro
315İndirme

CablePro

Cablepro profesyonel ses ve veri kablosu döşeme işi yapanlara yardım etmek amaçlı tasarlanmış etkileşimli bir yazılım uygulamasıdır.


Call Soft Pro
1107İndirme

Call Soft Pro

İşinizde ya da evinizde kullanabileceğiniz ileri teknolojili fakat kullanımı kolay bir cevaplama makinesi ve faks programıdır.


Clockspot
884İndirme

Clockspot

Clockspot iş için kullanabileceğiniz web tabanlı bir saattir. Clockspot çalışanlara İnternet veya telefon üzerinden işe başlayıp bitirme saatlerini tanımlamalarını sağlar.


e-kikNet
1065İndirme

e-kikNet

e-kikNet Kamu İdareleri için tüm ihaleleri düzenleme ve ihale işlemlerinin kontrolü işlemlerini gerçekleştirebilen bir yazılımdır.