Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

Winrar
Ekran Görüntüleri
WinRAR Logo
(21 oy)

Winrar İndir (Deneme sürümü)

Güncellenme Zamanı
11 Ağustos 2014, Pazartesi
İndirme İstatistikleri
364 / 2,817 / 12,802
Üretici Firma
RARLAB
Uyumlu Sistemler
Windows 32 Bit Türkçe, Windows 64 Bit Türkçe, Mac OS X
 

Winrar 5.10

Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR, RAR ve ZIP başta olmak üzere pek çok arşiv dosyası desteğine sahip 64 bit destekli bir dosya sıkıştırma programıdır.

Program Hakkında

WinRAR özellikle RAR ve ZIP dosyaları açabilen ve bu tür dosyalar oluşturabilen popüler bir dosya sıkıştırma programıdır.

WinRAR PART, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, gibi pek çok sıkıştırma dosyası türünü de açabilir. RAR dosyası açma konusunda başvuracağınız ilk adres Winrar programıdır.

Arşiv programı WinRAR grafik arayüzün yanısıra komut satırı üzerinden dosya sıkıştırma ve açma işlemi yapılmasına olanak tanır. Ayrıca arayüzün Türkçe olması da kullanımda kolaylık sağlar.

WinRAR programında bulunan arşiv sihirbazı ile hızlı ve kolay bir şekilde arşiv dosyaları oluşturabilir, dosyalarınızın güvenliği için AES şifreleme (encryption) desteğine sahip güvenli parolalar oluşturabilir, büyük dosyaları birden fazla küçük dosyaya bölebilir ve bozulmuş arşiv (rar, zip vb) dosyalarını onarabilirsiniz.

WinRAR, aynı zamanda SFX dosya oluşturma özelliğine de sahiptir. Bu sayede kendinden çalıştırılabilir dosyalar oluşturarak WinRAR kurulu olmayan bilgisayarlarda bile arşiv dosyalarınızı açabilirsiniz.

Winrar programının Windows için 32 bit ve 64 Bit seçenekleri ve Mac OS X sürümleri bulunmaktadır.