Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
HammerHead Rhythm Station
Ekran Görüntüleri
HammerHead Rhythm Station
(12 oy)

HammerHead Rhythm Station İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
26 Şubat 2010, Cuma
İndirme İstatistikleri
20 / 218 / 842
Üretici Firma
Bram Bos
Uyumlu Sistemler
Windows
 

HammerHead Rhythm Station 1.0

Ritim Programı

Ritim Programı HammerHead Rhythm Station, müzik sektörü hedeflenerek geliştirilmiştir. Roland TR-909 perküsyon ses yapılandırma cihazına benzeyen ve temel amacı yapay bateri sesleri üretmek olan, sade bir perküsyon programıdır.
5

Program Hakkında

HammerHead Rhythm Station, müzik sektörü hedeflenerek geliştirilen ve Roland TR-909 perküsyon ses yapılandırma cihazına benzeyen, temel amacı yapay bateri sesleri üretmek sade bir ritim programıdır.

HammerHead Rhythm Station programını kullanarak; ancak profesyonel ses örnekleyicilerinde gerçekleştirilebilen, techno loop ve jungle pattern gibi, ses düzenlemeleri yapabilirsiniz. Öte yandan, düzenlemelerinizi gürültüsüz, kayıpsız ve yüksek kaliteli WAV/Raw dosya biçimlerinde kaydedebilirsiniz. Bu dosya biçimlerinde ses verileri sıkıştırılmadığından kayıtlarınızı; ses örnekleyicide ve üst üste ses kanalı kaydetme/düzenleme yapabileceğiniz sequencer cihazında kullanabilirsiniz. HammerHead Rhythm Station, 23 ayrı drum patch (baget vuruşlarını yumuşatarak ideal sesin çıkmasını sağlayan bir bateri bileşenin, yazılımsal sürümü) ve 6 eksiksiz loop'un yanı sıra; kendi yaptığınız altı düzenleme örneğini, vuruş aralarına yerleştirmenizi sağlayan bir özellikle birlikte gelir ve sonuç olarak bir seferde kullanabilecek tam 35 örneği kullanıcılara sunar. HammerHead ayrıca, tempo ayarlama seçenekleri, karışık çalma, geriye dönüş ve distortion'ın yanı sıra, bateri loop'larını belirli ölçülerde ya da tam anlamıyla dışarı aktarmaya olanak verir.