Webroot AntiVirus with Spy Sweeper
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.12.2010
Toplam İndirme
486
Üretici Firma
Webroot Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper 2011 7.0.4

Antivirüs Programı

Güvenlik duvarı özelliğine sahip bir antivirüs programı olan Webroot AntiVirus with AntiSpyware & Firewall; virüslere, casus yazılımlara, keyloggerlara, rootkitlere ve benzeri çevrimiçi tehditlere karşı güçlü bir güvenlik sağlar.

Program Hakkında

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper yazılımı; en geniş aralıktaki güvenlik tehditlerine karşı, güvenlik duvarı ile beraber bilgisayarınız için kapsamlı bir koruma sağlayan bir antivirüs programıdır. Bu programın virüs ve casus yazılım saptama teknolojisi; Amerika'da bulunan müşteriler için ücretsiz destek hizmeti sağlayan bu programı güçlendirir. Programın yeni 'Oyuncu Modu' (Gamer Mode) özelliği; oldukça hızlı ve güvenli bir oyun ve çevrim içi video görüntüleme deneyimini kullanıcılara sunar.

- Webroot'un WARN isimli küresel yanıt sistemi; otomatik güncellemeler sayesinde, milyonlarca kayıtlı kullanıcının, en son çevrim içi tehlikelere karşı korunmasını sağlar. Webroot AntiVirus with AntiSpyware and Firewall yazılımının içinde sunulan masa üstü güvenlik duvarı; artık bilgisayar korsanlarını ve bilgisayara saldırıları engellemede, çok dada verimli ve başarılıdır.

Editörün Notu: Deneme sürümünde sadece ücretsiz virüs tarama bulunmaktadır; bulunan virüslerin kaldırılması için programı satın almak gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri

Webroot AntiVirus with AntiSpyware
Tümünü Göster