Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper
Ekran Görüntüleri
Webroot AntiVirus with AntiSpyware
(0 oy)

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper İndir (Ücretli - Kısıtlamalı)

Güncellenme Zamanı
01 Aralık 2010, Çarşamba
İndirme İstatistikleri
3 / 16
Üretici Firma
Webroot Software
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper 2011 7.0.4

Antivirüs Programı

Güvenlik duvarı özelliğine sahip bir antivirüs programı olan Webroot AntiVirus with AntiSpyware & Firewall; virüslere, casus yazılımlara, keyloggerlara, rootkitlere ve benzeri çevrimiçi tehditlere karşı güçlü bir güvenlik sağlar.

Program Hakkında

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper yazılımı; en geniş aralıktaki güvenlik tehditlerine karşı, güvenlik duvarı ile beraber bilgisayarınız için kapsamlı bir koruma sağlayan bir antivirüs programıdır. Bu programın virüs ve casus yazılım saptama teknolojisi; Amerika'da bulunan müşteriler için ücretsiz destek hizmeti sağlayan bu programı güçlendirir. Programın yeni 'Oyuncu Modu' (Gamer Mode) özelliği; oldukça hızlı ve güvenli bir oyun ve çevrim içi video görüntüleme deneyimini kullanıcılara sunar.

- Webroot'un WARN isimli küresel yanıt sistemi; otomatik güncellemeler sayesinde, milyonlarca kayıtlı kullanıcının, en son çevrim içi tehlikelere karşı korunmasını sağlar. Webroot AntiVirus with AntiSpyware and Firewall yazılımının içinde sunulan masa üstü güvenlik duvarı; artık bilgisayar korsanlarını ve bilgisayara saldırıları engellemede, çok dada verimli ve başarılıdır.

Editörün Notu: Deneme sürümünde sadece ücretsiz virüs tarama bulunmaktadır; bulunan virüslerin kaldırılması için programı satın almak gerekmektedir.