Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
VLC Player
Ekran Görüntüleri
VLC Media Player Ekran Görüntüsü
(25 oy)

VLC Player İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
01 Eylül 2014, Pazartesi
İndirme İstatistikleri
192 / 788
Üretici Firma
VideoLAN Project
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac OS X, Android
 

VLC Player 2.1.5

Video İzleme Programı

VLC Media Player, bir çok video ve ses dosyasını destekleyen ve codec kurulumu gerektirmeyen ücretsiz bir video izleme programıdır.

Editör Yorumu

VLC Player programı ile ilgili hazırladığımız Kompakt Medya Oynatıcı: VLC Media Player yazımızda programın özellikleri, kullanıcıya sunduğu araçlar vb. konuları bulabilirsiniz.

Ayrıca VLC Player gibi başka ücretsiz ve başarılı video oynatıcılar hakkında da bilgi almak için En İyi Video İzleme Programları adlı makalemizden faydalanabilirsiniz.

Program Hakkında

VLC Media Player; MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 (MP4), DivX, Xvid, X264, MP3 ve OGG ses ve video dosyalarının yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli online radyo ve video yayın akışlarını (streaming) oynatmanıza olanak veren oldukça kullanışlı ücretsiz bir video izleme programıdır. VLC Media Player diğer bir çok video oynatıcı programdan farklı olarak dahili kod çözücüye (codec) sahiptir ve bu sayede ilave codec paketi kurmadan Xvid, DivX ve MKV uzantılı filmleri izleyebilirsiniz.

Video dosyaları için dahili olarak altyazı desteği sunan VLC Player, hemen her tür müzik dosyasını desteklediği için video oynatma işlevinin yanında bilgisayarınızdaki tüm müzikleri dinlemenize de imkan sağlamaktadır. VLC Media Player, Windows ve MAC OS X işletim sistemlerine kurulabilir ve ağ üzerinden video yayın akışı (video streaming) için sunucu olarak da kullanılabilir.

Film izleme programı VLC Media Player'ın desteklediği video ve ses dosyası formatları:

MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3), AVI, ASF / WMV / WMA, MP4 / MOV / 3GP, OGG / OGM / Annodex , Matroska (MKV),Real, WAV, Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52, Raw DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, Nut, Standard MIDI / SMF, Creative Voice, UDP/RTP Unicast, UDP/RTP Multicast, HTTP / FTP, MMS, TCP/RTP Unicast, DCCP/RTP Unicast, DVD Video 1, Video CD / VCD, SVCD 2, Audio CD (no DTS-CD), DVB (Uydu,Dijital TV, Kablo TV), MPEG encoder 4 , Video acquisition