Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
Video DownloadHelper
Ekran Görüntüleri
Video DownloadHelper
(21 oy)

Video DownloadHelper İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
20 Eylül 2012, Perşembe
İndirme İstatistikleri
113 / 804 / 2,848
Üretici Firma
Michel Gutierrez
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Video DownloadHelper 4.9.10

Video İndirme Programı

Video DownloadHelper, web sayfalarındaki video dosyalarını indirebilen bir Firefox eklentisidir.

Editör Yorumu

Video DownloadHelper'ı kurabilmek için bu sayfası Firefox internet tarayıcı ile açmanız ve sonrasında Indir'e tıklamanız gerekmektedir.

Video DownloadHelper programının kullanımı hakkında Video DownloadHelper İncelemesi isimli yazımıza bakmanızı öneririz.

Program Hakkında

Video DownloadHelper, video sitelerinde (Youtube, Facebook, Dailymotion vs.) bulunan videoları kolayca indirmenizi sağlayan Firefox tarayıcı ile birlikte kullanabileceğiniz bir video indirme programı eklentisidir. Video DownloadHelper Türkçe dil desteğine sahip bir eklentidir ve Firefox adres çubuğunun hemen yanında beliren 3 toplu simgesiyle web sayfasında bulunan videoları algılıyor ve indirme imkanı veriyor.

Video DownloadHelper, "İndir ve Dönüştür" seçeneği sayesinde bilgisayara indirdiğiniz videonun otomatik olarak MPEG, AVI vb. diğer video formatlarına dönüştürebilme özelliği de taşıyor. FLV'den yapılacak bu dönüştürme işlemi video kalitesinde bir miktar bozulmaya neden olabilir. İndirdiğiniz videoyu dönüştürmeden FLV olarak izlemek istiyorsanız FLV Player ya da GOM Player kullanabilirsiniz.

Video DownloadHelper ile Firefox tarayıcı sayfası içinde açacağınız tüm yerli ve yabancı video siteler, haber ve spor siteleri, şirketlere ait kurumsal siteler vb. içinde bulunan tüm Flash videoları indirebilirsiniz.

Video DownloadHelper 4.9.10 numaralı son sürümünde çeşitli hatalar düzeltilmiştir.