TiViBu
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.11.2014
Toplam İndirme
2331458
Üretici Firma
TTNET
Uyumlu Sistemler
Windows, iPhone, Mac, Windows Phone 8, Android, Windows 8, Windows 8.1, iPad

TiViBu 5.4.1

TV İzleme Programı

TiViBu, TTNET tarafından geliştirilen internetten TV izleme programıdır.

Program Hakkında

Tivibu, TTNET tarafından sunulan internet üzerinden TV izleme programıdır.

Tivibu GO, Windows ve Mac OS X bilgisayarlarda web sayfası üzerinden kullanılabiliyor. Teknoloji olarak Microsoft Silverlight mimarisi kullanıldığı için eğer bilgisayarınızda yoksa Microsoft Silverlight eklentisini indirip kurmanız gerekiyor.

Ayrıca isterseniz Windows tabanlı bilgisayarlar için kurulabilen bir uyguluması da mevcut, uygulamayı indirip kurduktan sonra direkt olarak tv izlemeye başlayabilirsiniz.

Tivibu GO'nun, Android, iPhone, iPad ve Windows Phone tabanlı mobil cihazlar için geliştirilmiş uygulaması da bulunuyor. Bunların dışında Samsung, Vestel, LG, Arçelik, Beko ve Philips marka Akıllı TV'ler için uygulaması da bulunuyor.

Mevcut Tivibu Ev müşterilerine ücretsiz olarak sunulan Tivibu Go hizmeti, Tivibu müşterisi olmayanlar için aylık ücret karşılığında sunuluyor. Tivibu GO Maxi ve Tivibu GO Full adındaki iki paket olarak sunulan hizmetlerden herhangi birisini satın alarak hemen televizyon izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Tivibu GO Maxi: Aylık 4,90 TL ücretle Yerli ve Yabancı toplam 120 Kanal, 2500'den fazla video içerik arşivi ve Tekrar İzle ile 30.000 den fazla yayınlanmış tv programını tekrar izleme imkanı

Tivibu GO Full Paket: Ayda 9,90 TL, Yerli ve Yabancı toplam 140 Kanal, 3700 üzerinde içerik arşivi, Tekrar İzle ve Seç-İzle özelliği ile geniş bir film arşivine erişebilme.

Ekran Görüntüleri

TiViBu TV Player Ekran Goruntusu
TiViBu TV Player Ekran Goruntusu - Tekrar izle
Tümünü Göster