Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
Real Player
Ekran Görüntüleri
RealPlayer Ekran Görüntüsü
(107 oy)

Real Player İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
17 Şubat 2014, Pazartesi
İndirme İstatistikleri
361 / 2,764 / 10,378
Üretici Firma
RealNetworks
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac OS X, Android, Windows 8, Windows 8.1
 

Real Player 16.0.3.51

Video İzleme Programı

RealPlayer, web sitelerinden video indirme, izleme ve indirilen videoları farklı kaydetme imkânı veren ücretsiz bir programdır.

Editör Yorumu

Real Player'ın genel özellikleri, programla yapabilecekleriniz vb. ile ilgili daha detaylı bilgileri Real Player 11 İncelemesi yazımızda bulabilirsiniz.

Program Hakkında

Real Player, Facebook, DailyMotion ve diğer video sitelerinden tek tıkla video indirip, indirdiğiniz videoların istemediğiniz bölümlerini kedip bu videoları başka bir video formatına çevirmenize olanak sağlayan gelişmiş bir video izleme programıdır. Film izleme programı olmasının yanında Real Player ile video dosyalarınızı tek tıkla cep telefonunuzun oynatabileceği bir şekilde kopyalabilir, mobil cihazınızda izleme için gerekli işlemleri yapabilir ve fotoğraf arşivinizi organize edebilirsiniz.

Video oynatıcı Real Player, ek codec paketi yüklemeden bir çok video ve müzik dosyasını (Flash, Quicktime, MPEG-4, Windows Media, DVD vs.) oynatabilir. Real Player, Private Mode özelliğini kullanarak indirdiğiniz videoları şifreli özel bir klasöre kaydedebilir bu sayede başkalarının bu videoları izlenmesini engelleyebilirsiniz.

Real Player video izleme programının Windows, Mac OS X ve Android uyumlu sürümlerini indirebilirsiniz.