PDFill PDF Editor
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
142
Üretici Firma
PlotSoft
Uyumlu Sistemler

PDFill PDF Editor 6.0

PDFill PDF Editor yazılımı; Adobe Acrobat programına gereksinim duymadan, PDF dosyalarını açmanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak sağlayan bir programdır.

Program Hakkında

PDFill PDF Editor yazılımı; Adobe Acrobat programına gereksinim duymadan, PDF dosyalarını açmanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak sağlayan bir programdır. Veri aktarma yoluyla PDF formatındaki formları doldurmak ve kaydetmek için 'PDF Form Filler' özelliğini kullanabilirsiniz. Uluslar arası sözlerinizi, PDF formatında yazabilirsiniz. PDF formlarını oluşturmak, düzenlemek, silmek, resetlemek ve onaylamak için 'PDF Form Maker' özelliğini kullanabilirsiniz. Döndürülmüş, stillendirilmiş ve sınırlandırılmış metinleri, kontrol işaretlerini, resimleri, hiper bağlantıları, vurgulamaları ekleyebilmek için 'PDF Filler' özelliğini kullanabilirsiniz. Bağımsız notlar, yapışkan notlar, açılır mesajlar, dosya eklentileri, videolar ve şekiller eklemek için 'PDF Commenting' özelliğini kullanabilirsiniz. Çerçeve ve doldurma tarzına sahip şekiller eklemek için 'PDF Drawing' özelliğini kullanabilirsiniz. PDF sayfaları arasında dolaşmaya olanak sağlamak için 'PDF Action and Bookmark' özelliğini kullanabilirsiniz. Bilgisayar aracılığıyla doldurmak için tarayıcınızdan PDF formları oluşturmak için 'PDF Scanner' özelliğini kullanabilirsiniz. Sekme sırası, kesin hizalama, imla kontrolü için 'Araçlar' özelliğini kullanabilirsiniz. Şifreleme, görüntüleme ve sunum seçenekleriyle; yaptığınız düzenlemeleri tekrar PDF formatında kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu program; herhangi bir yazdırma programından, tamamen bağımsız bir PDF ya da resim oluşturabilmek için bir yazdırma özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca programın; birleştirme, ayırma, tekrar sıralama, şifreleme, şifre çözme, döndürme, kırpma, yeniden biçimlendirme, üst bilgi, alt bilgi, arka plan izi gibi işlemler için ücretsiz PDF araçları bulunur.

Yazılımın 6.0 sürümü; Windows Vista ve 64 bit işletim sistemi desteğini; ücretsiz bir PDF ve resim yazdırıcısını; yer- imlerini; döndürülmüş metin ve resimleri ekler.