Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

Norton 360
Ekran Görüntüleri
Norton 360
(0 oy)

Norton 360 İndir (Deneme sürümü)

Güncellenme Zamanı
07 Ağustos 2014, Perşembe
İndirme İstatistikleri
3 / 15
Üretici Firma
Symantec
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Norton 360 2014 21.5.0

Antivirüs Programı

Norton 360, bilgisayarınızı tüm virüslere karşı korur ve otomatik yedekleme özelliğiyle dosyalarınızın güvenli bir yedeğini de tutmanızı sağlar.

Program Hakkında

Norton 360, adında da anlaşılacağı üzere bilgisayarınız için virüs koruması, internet tehditleri ve yedekleme özellikleri içeren gelişmiş bir antivirüs programıdır.

Norton 360; Norton Internet Security programının tüm özelliklerine (virüs, casus yazılım,trojan, hileli web siteleri, casus yazılımlar, spam e-postalar, Truva atı, şifre çalma hileleri, spyware, bilgisayarınıza izinsiz girişler ve benzeri tüm online tehditlere karşı virüs koruma ve güvenlik sağlama) sahiptir ve aynı zamanda ilave olarak aşağıdaki ek özelliklere sahiptir.

Norton Online Family ile çocuklarınızın internet güvenli bir şekilde gezinmelerini sağlayabilir, hangi web sitelerini ziyaret ettiklerini ve sosyal ağlardaki (Facebook, Twitter vb) etkinlikleri ve sohbet ettikleri kişileri takip edebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme bilgisayarınızdaki önemli dosyaları (Fotoğraflar, videolar, müzikler vb) sürekli olarak harici ya da başka bir diske yedekler, bu sayede olası bir disk çökmesi vb. durumda dosyalarınızı yedekten kısa bir süre içinde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları için ücretsiz 2GB'lık online yedekleme alanı da bulunmaktadır.

Norton Bootable Recovery Tool bilgisayarınız virüs bulaşması sonucunda açılamaz duruma geldiğinde kurtarma yapabilmek için başlatılabilir (bootable) özelliği olan bir acil durum CD'si (DVD ya da USB'de olabilir) oluşturur.