Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

Nero
Ekran Görüntüleri
Nero
(10 oy)

Nero İndir (Deneme sürümü)

Güncellenme Zamanı
25 Nisan 2014, Cuma
İndirme İstatistikleri
2 / 137 / 737
Üretici Firma
Nero
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Nero 2014.15.0.07700

CD/DVD Yazma Programı

Nero, CD ve DVD yazma programı denince ilk akla gelen programlardan birisidir.

Editör Yorumu

Nero'yu ilk defa kullanacaksanız Nero ile CD/DVD Yazma isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Program Hakkında

Nero, temel işlevi olan CD, DVD, HD-DVD ve Blu-Ray tipindeki optik medyalara veri yazma dışında içerdiği bir çok uygulama ile tüm multimedya ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir program olmaya adaydır.

Nero içindeki uygulamalar:

Convert

Video dosyalarını istediğiniz başka bir formata (3GP, AVI, AIFF, APE, FLAC, FLV, MKV, MP3, MP3HD, MPEG-4, OGG, Vorbis, MPEG-2, HD-AAC, WAVE, WMA, WMV) dönüştürebilirsiniz.

Manage | Play

Video ve Müzik dosyalarını oynatabilir, fotoğraflarınıza slayt gösterileri eşliğinde bakabilir, ayrıca etiketleme (tagging) ve yüz tanıma (face recognation) özellikleriyle tüm video, müzik ve fotoğraf arşivinizi düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Create

Video kameralardan görüntü aktarabilir, bu görüntüler üzerinde hızlı ve kolay bir biçimde düzenleme yaparak kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. Bu videoları VCD, DVD ya da Blu-Ray Video olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızdan slayt gösterileri de hazırlayabilirsiniz.

Share | Burn

Hazırladığınız video ve slayt şovları Facebook, Flickr ve diğer video sitelerine gönderebilir ve CD, DVD ve ya Blu-Ray medyalara yazdırabilirsiniz.

Nero Live Backup

Tek tıklama ile bilgisayarınızdaki tüm verileri istediğiniz bir alana (USB disk, Ağ üzerindeki bir paylaşım) yedekleyebilir ve istediğiniz herhangi bir anda geri yükleme yapabilirsiniz.