Masaüstü Kuran Tefsiri
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.01.2010
Toplam İndirme
1356
Üretici Firma
kurantefsiri.org
Uyumlu Sistemler
Windows

Masaüstü Kuran Tefsiri 3.4

Kuran-ı Kerim Programı

Masaüstü Kuran Tefsiri, Kuran- Kerim'i hep gözünün önünde bulundurmak isteyen Müslümanlara yardımcı oluyor.

Program Hakkında

Masaüstü Kuran Tefsiri, Kuran-ı Kerim'de yer alan sure ve ayetlerin latince okunuşları ve meallerinin yanı sıra, "tasavvuf terimleri sözlüğü" ve "tasavvuf konuları" da içermektedir.

Bu sürümdeki yenilikler:

Yeni sürümde programını internet bağlantısı olmayan ve olmadığı için bilgisayarına yükleyemeyen kardeşlerimizin de talebi göz önüne alınarak program aktivasyon kodu ve internet bağlantısı olmaksızın yüklenebilecek şekilde hazırlanmıştır. Cd veya USB Memory lerinize yükleyerek internet bağlantısı olmayan bilgisayarlara kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı güncelle : Ana menüde yer alan "Güncelle" butonu ile ister meal, ister tasavvuf konuları vb. tüm veritabanlarımızı kendi programınızla anında senkronize edebilirsiniz.

Sağ tuş hızlı arama : Farenizle seçtiğiniz Türkçe okunuş veya meal kelimesinin üzerinde sağ tuşa basınız, karşınıza gelen menüden ara opsiyonu ile seçtiğiniz kelimenin yer aldığı tüm meallere hızlıca erişebilirsiniz.

Sağ tuş yazdır : Seçtiğiniz surenin veya ayetin mealininin yer aldığı alanda sağ fare tuşunuza bastığınızda gelen menüden yazdır butonunu seçiniz.

Diğer sağ tuş menüleri : Seçtiğiniz surenin veya ayetin içerisinde yer alan kelimelerin bir yada bir çoğunu seçerek seçili alanın üzerinde farenizin sağ tuşuna basınız ve yeni menüleri deneyiniz.


Ekran Görüntüleri

Masaüstü Kuran Tefsiri
Tümünü Göster