Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
KMPlayer
Ekran Görüntüleri
KMPlayer
(12 oy)

KMPlayer İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
30 Mart 2014, Pazar
İndirme İstatistikleri
25 / 293 / 1,503
Üretici Firma
Pandora TV
Uyumlu Sistemler
Windows, iPhone, Android
 

KMPlayer 3.8.0.121

Video İzleme Programı

The KMPlayer; hemen her tür film ve ses dosyası açabilen, ücretsiz müzik dinleme ve video izleme programıdır.

Program Hakkında

KMPlayer; MKV, XviD, x264, MP4 vb. çok sayıda video ve ses dosyası biçimini destekleyen ücretsiz bir video izleme programıdır. Video oynatıcı özelliğinin yanısıra popüler müzik formatlarını da (MP3, DTS, AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG) desteklemektedir. KMPlayer ayrıca hasarlı ya da tamamlanmamış video dosyalarını ve kısmen indirilmiş medya dosyalarını oynatma gibi ekstra özelliklere de sahiptir.

Film izleme programı olarak tam kapsama sahip olan KMPlayer ile isterseniz altyazı dosyalarını düzenleyebilir, ses, video ve ekran görüntüsü yakalama gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Dahili ve dış filtreleri sayesinde DirectShow sistemiyle boğuşmadan kontrollü bir video oynatma ortamı sunar.

Program pek çok ses ve video efektinin yanısıra oynatma hızı ve oktav kontrolü, videolardan bölümleri favori olarak seçme, çalan medya biçimine göre dış görünüm modu değişimi ve daha fazlasını sunar. Çok çeşitli dış görünüm modları, renkler, şemaları kişiselleştirme seçenekleri ve ayarlama seçenekleri sayesinde tamamen isteğe göre uyarlanabilir bir programdır.

KMPlayer'ı Windows dışında Android tabanlı akıllı telefonlar, tabletler, iPhone, iPad ve iPod ile kullanabilirsiniz.