Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
iTunes
Ekran Görüntüleri
iTunes
(23 oy)

iTunes İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
20 Mayıs 2015, Çarşamba
İndirme İstatistikleri
301 / 2,439 / 9,616
Üretici Firma
Apple
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac OS X
 

iTunes 12.1.2

Müzik İndirme Programı

iTunes, iPhone ve iPad için film, müzik ve uygulama indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programıdır.

Program Hakkında

iTunes ile dünyanın en geniş müzik ve video satın alma arşivlerinden biri olan iTunes Store'dan müzik ve film indirebilir, bilgisayarınızdaki film ve müzikleri iPod, iPad, iPhone gibi Apple cihazlarına aktabilirsiniz.

En tanınmış müzik şirketlerinden ve iki yüzden fazla bağımsız markadan alınan şarkılarla birlikte iTunes Store kataloğu 1.000.000'dan fazla şarkıyı kullanıcılara sunmaktadır.

Programın özellikleri arasında, tamamen ücretsiz bir indirme seçeneği; müzik CD'lerinden MP3 ve mükemmel kaliteli AAC formatlarına dönüştürme; akıllı çalma listeleri; 250 adetten fazla ücretsiz internet radyo kanalı; CD'lere ve MP3 CD'lerine özel çalma listeleri yazdırabilme; tüm müzik koleksiyonunu yedekleyebilmek için DVD'lere içerik yazdırabilme; Rendezvous özelliği sayesinde, kablolu ya da kablosuz ağ üzerinde müzikleri paylaşabilme gibi özellikler bulunur.

Ayrıca iTunes programı ile iPhone, iPad, iPod gibi Apple cihazlarına uygulama indirme işlemlerini yapabilir, kişiler & görevler verilerini bilgisayarınızla eşitleyebilir, yedek alabilir ve bu cihazların işletim sistemi güncellemesini (iOS firmware update) yapabilirsiniz.