Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
Free Mp3/Wma/Ogg Converter
Ekran Görüntüleri
Free Mp3/Wma/Ogg Converter
(9 oy)

Free Mp3/Wma/Ogg Converter İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
04 Mart 2010, Perşembe
İndirme İstatistikleri
847
Üretici Firma
Cyberpower
Uyumlu Sistemler
Windows
 

Free Mp3/Wma/Ogg Converter 7.1.1

MP3 Çevirme Programı

Ücretsiz MP3 çevirme Programı FreeMp3/Wma/Ogg Converter ile popüler ses dosyası formatlarını MP3 ve WMA formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Editör Yorumu

Version 7.1.1 features a brand new design of user wizard, processes engine updated to support almost all audio input, outputs formats supported as WAV, MP3, WMA, OGG, ACC, M4A, FLAC and MP2.

3.5

Program Hakkında

FreeMp3/Wma/Ogg Converter, popüler ses dosyası formatlarını MP3 ve WMA formatlarına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir MP3 çevirme programıdır. WMA'yı MP3'e, MP3'ü WMA'ya çevirmenin ötesinde program aynı zamanda WAV ve OGG'yi formatlarını da dönüştürebilir. Programın varsayılan ayarları en iyileştirilmiş durumdadır. Artık WMA'dan MP3'e dosya dönüştürme konusunda aramalar yapmanıza, dönüştürme işlemini nasıl yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Sadece birkaç tıklama ile bu işlemi yapabileceksiniz. Tabii ki özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ayarları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Programın MP3 dönüştürücü özelliği toplu dönüştürmeyi ve ID3 etiketlerini destekler; yanı sıra çok sayıda dosyayı tek bir dosyada birleştirebilir.

Free Mp3/Wma/Ogg Converter 4.01 sürümünde işlem motoru WAV, WMA, OGG, ACC,M4A, FLAC ve MP2 formatlarını destekleyecek şekilde güncellenmiştir.