FlashGet
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.05.2012
Toplam İndirme
425
Üretici Firma
Trend Media
Uyumlu Sistemler
Windows

FlashGet 3.7.0.1203

İndirme Programı

FlashGet, internetten daha hızlı dosya indirmenizi ve yarıda kesilme durumlarında kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan ücretsiz bir dosya indirme programıdır.

Program Hakkında

FlashGet; internetten dosya indirirken karşılaşılan, dosya aktarımlarının hızı ve yönetimi gibi iki büyük soruna çözüm getirmek amacı ile geliştirilmiş bir indirme programı. Eğer düşük hızlı bir bağlantı yüzünden küçük boyutlu bir dosyanın indirilebilmesi için bile saatlerce beklemekten ve indirme işleminin tam ortasında kopan bağlantılardan sıkıldıysanız FlashGet tam size göre.

Yarıda kalan indirme işlemlerini devam ettirebilen FlashGet, ayrıca indirilen dosyaları bölümlere ayırır ve her bölümü aynı anda indirerek, dosya indirme hızında %100 ila %500 artış sağlar. Hızlı dosya indirme fırsatı sağlamasının yanı sıra sahip olduğu kullanımı kolay yönetim özellikleri ile FlashGet programı sisteminiz için olmazsa olmaz bir dosya indirme yöneticisi.

FlashGet HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP, ed2k protokollerini destekliyor. Internet Explorer 6/7/8 ve Firefox içinde link yakalama desteğine sahip.