Flash and Video Download
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.08.2013
Toplam İndirme
1284
Üretici Firma
DownloadFlash
Uyumlu Sistemler
Windows

Flash and Video Download 0.1

Flash Oyun ve Video İndirme Programı

Flash oyun indirme ve video indirme programı olan Flash and Video Download, internetten Flash oyun indirme ve video indirme işlemlerini yapmanızı sağlayan bir Mozilla Firefox eklentisidir.

Program Hakkında

Flash oyun indirme ve Youtube benzeri sitelerden video indirme işlemlerinizi, Mozilla Firefox eklentisi olan Flash and Video Download adlı Flash oyun indirme ve video indirme programı ile yapabilirsiniz. Flash and Video Download ile Facebook dahil istediğiniz siteden flash oyunları indirebilirsiniz. Flash oyun indirme ve video indirme özelliklerini bir araya getiren ilk Mozilla Firefox eklentisi olan Flash and Video Download ile sitelerden de tek tuşla video indirebilirsiniz.

Video indirme siteleri: Dailymotion, Facebook, Metacafe, MySpace Video, Break.com, Blip.tv, MyVideo.de, Spike, vimeo.com, YourFileHost, zippyvideos.com, pornotube.com, yikers.com, revver.com vb. pek çok popüler flash video sitesinden, çeşitli video formatlarında videolar indirebilirsiniz.

Flash oyun siteleri: community.games.com, gamespot.com, zoopgames.com, armorgames.com, net-games.biz, gamesvine.com, flashgames247.com vb. popüler flash oyun sitelerindeki oyunları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Editör Notu: İndirme sayfasını Firefox ile açıp "Add to Firefox"a tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Flash and Video Download
Flash and Video Download
Tümünü Göster