Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
Mozilla Firefox
Ekran Görüntüleri
Mozilla Firefox Ekran Goruntusu
(20 oy)

Mozilla Firefox İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
13 Ağustos 2015, Perşembe
İndirme İstatistikleri
409 / 2,789 / 12,735
Üretici Firma
Mozilla
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac OS X, Android, Windows Phone 8
 

Mozilla Firefox 40.0

İnternet Tarayıcısı

Mozilla Firefox, geniş eklenti desteğine sahip hızlı bir internet tarayıcısıdır.

Editör Yorumu

Popüler internet tarayıcısı Mozilla Firefox hakkında daha fazla bilgi edinmek için Firefox 4 İncelemesi yazımızı okuyabiirsiniz. Yazı da özellikle 3.x sürümlerinden sonra büyük bir değişim geçiren Mozilla Firefox'un özellikleri ve yenilikleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Program Hakkında

Mozilla Firefox; güvenli, hızlı ve binlerce eklenti ile dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz alternatif ve bir internet tarayıcısı.

Mozilla Firefox web tarayıcısı bünyesinde bir açılır pencere engelleyicisine sahiptir, bu sayede kendiliğinden açılan ve rahatsız edici pop-up reklam pencerelerinden korunursunuz. Sekmeli yapısı ile gezintiyi kolaylaştıran Firefox, hem arama kutusundan hem de adres çubuğundan İnternet'te doğrudan arama yapabilmenize olanak sağlıyor.

Türkçe desteği de bulunan Mozilla Firefox internet tarayıcısı kullanıcılara güvenli ve hızlı bir Web deneyimi sunuyor. İnternet'te gerçekleştirdiğiniz işlemleri gizlemenizi kolaylaştıran basitleştirilmiş gizlilik denetimlerinin yanı sıra bir web tarayıcı olarak çevrimiçi geçirdiğiniz süreyi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak daha pek çok özellik içerir.

Firefox programının Windows, Mac, Android ve Windows Phone sürümlerinden istediğinizi indirebilirsiniz.