FaceOnBody
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.05.2010
Toplam İndirme
947
Üretici Firma
FaceOnBody
Uyumlu Sistemler
Windows

FaceOnBody 2.4

Fotoğraf Düzenleme Programı

FaceOnBody, yüz fotoğraflarını başka resimlerde kullanmanızı sağlayan bir fotoğraf düzenleme, fotomontaj programıdır.

Program Hakkında

Fotoğraf düzenleme programı olan FaceOnBody sayesinde; yüzünüzü başka foroğraflarla, arkaplanlarla kullanarak komik, eğlenceli fotomontajlar, yapabilirsiniz.

FaceOnBody yazılımı; herhangi bir yüzü, herhangi bir vücuda taşıyabilmek için tasarlanmış olan tek programdır. FaceOnBody yazılımı sayesinde; arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın yüzlerini, hayal edebileceğiniz en olağan üstü, en seksi, en garip görünümlü ve en komik görünümlü yerlere aktarabilirsiniz.

Bu programı kullanabilmek için özel yeteneklere sahip olmanıza gerek yoktur. Bu program; oldukça komik olan FaceOnBody resimlerini oluşturabilmeniz için çok basit ve hızlı bir yapıya sahiptir. Resim düzenleme için ihtiyacınız olanların tümü, dijital fotoğraflarınız ve birazcık hayal gücünden ibarettir. FaceOnBody yazılımı geriye kalan tüm işlemleri kendi başına halleder. FaceOnBody programı; kullanıcıların dijital fotoğraflarını, yepyeni bir seviyeye taşımalarına olanak sağlar. Bu programı kullanarak oldukça basit olan 6 aşamada, kendi FaceOnBody resimlerinizi çok basit bir şekilde oluşturabilirsiniz. Programın sahip olduğu standart araçlar arasında; yüzü yeniden boyutlandırma, döndürme ve tersine çevirme gibi eğlenceli özellikler bulunuyor. Ayrıca FaceOnBody yazılımının boyama araçları; yüzün bazı kısımlarını ya da konumlandırıldığı yerin bazı kısımlarına küçük rötuşlar yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak; internet resimleri için kullanılan, programın özel olarak tasarlanmış arka plan boyama özelliği, suratı eklemiş olduğunuz orijinal resmin görünümü değiştirebilmek için eklenen suratı işlem boyunca silip ortadan kaldırarak, suratın arka tarafını da boyayabilmenize olanak sağlar.