Easy YouTube Downloader
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2013
Toplam İndirme
575
Üretici Firma
Polaris-Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Easy YouTube Downloader 1.0

Video Dönüştürücü ve MP3 Çevirme Programı

Video yakalama programı olan Video Capture Factory ile DV, TV Tuner vb. araçlardan kolayca resim, video yakalama, düzenleme yapabilir ve videoları AVI video biçiminde kaydedebilirsiniz.

Program Hakkında

Easy YouTube Downloader, Youtube ve popüler video sitelerinden video indirip AVI, MP3 vb. ses ile video biçimlerine dönüştüren bir video dönüştürücü ve MP3 çevirme programıdır. Easy YouTube Downloader adı üstünde kullanımı basit bir MP3'e çevirme aracıdır. Tek yapmanız gereken Youtube ya da benzeri bir siteden video'nun URL'sini (adresini) alıp Easy YouTube Downloader programına eklemek. Dosya biçimini, kaydetmek istediğiniz yeri ve video kalitesini seçtikten sonra Easy YouTube Downloader sizin için Youtube'dan videoyu indirip MP3 dönüştürme, AVI çevirme vb. işlemleri halleder.

Cep telefonu video biçimi olan 3GP formatını da destekleyen Easy YouTube Downloader ile indirdiğiniz videoları cebinizde izlemek için 3GP biçimine dönüştürebilirsiniz. Easy YouTube Downloader programının desteklediği video ve ses biçimleri: 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, RM, SWF, VOB, WAV