Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

DriverMax
Ekran Görüntüleri
DriverMax Ekran Görüntüsü
(10 oy)

DriverMax İndir (Deneme sürümü)

Güncellenme Zamanı
17 Kasım 2015, Salı
İndirme İstatistikleri
3,613
Üretici Firma
Innovative Solutions
Uyumlu Sistemler
Windows
 

DriverMax 8.11

Driver Güncelleme Programı

DriverMax, bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait sürücüleri bulmaya ve internetten otomatik olarak indirilmesine, yedeklenmesine ve güncellenmesine yardımcı olur.

Program Hakkında

DriverMax, bilgisayarınızda bulunan donanımlar (Anakart, ekran kartı, ses kartı vs.) için gerekli sürücüleri tespit edip otomatik olarak sürücü günceleme yapabileceğiniz pratik bir bir driver güncelleme programıdır.

DriverMax ile zor bulunan sürücüleri internette aramak ya da birbiri ardına CD takarak sürücüleri yükleme işlemi yapmak zorunda kalmayacaksınız. DriverMax programı ile driver bulma ve güncelleme işlemleri kolayca yapılabilir.

DriverMax programı ile bilgisayarınızda kurulu olan tüm sürücüleri (ya da sadece istediğiniz driverları) bir klasöre ya da sıkıştırılmış bir dosyaya aktarabilirsiniz. Windows'u yeniden kurduktan sonra, bir kaç tıklama ile driver kurulum işlemlerini halledebilir ve 5-10 dakika içerisinde tüm sürücüler için otomatik olarak güncelleme yapılmış olur.

Driver güncelleme programı olarak DriverMax, ayrıca sisteminizde kurulu olan tüm sürücülerin detaylı bir bilgisini (sürümler, sürüm tarihleri) de sizinle paylaşır. Bu özellik, farklı bilgisayarlara kurulu driverlar arasındaki farkları analiz etmek istediğinizde çok işinize yarayacaktır.