Programlar.com logo Program İndirme Sitesi

0USD
CCleaner
Ekran Görüntüleri
CCleaner
(14 oy)

CCleaner İndir (Ücretsiz)

Güncellenme Zamanı
22 Mayıs 2014, Perşembe
İndirme İstatistikleri
130 / 944 / 3,552
Üretici Firma
CCleaner
Uyumlu Sistemler
Windows
 

CCleaner 4.14.4707

Sistem Temizleme Programı

CCleaner,bilgisayarınızdaki kullanılmayan dosyaları ve kayıt defterini temizleyip, sistemin daha hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz bir sistem temizleme programıdır.

Editör Yorumu

Ccleaner programının nasıl kullanığını öğrenmek isterseniz Ccleaner ile Sistem Temizliği ve Bakım adlı videolu eğitimimizi izleyebilirsiniz.

Program Hakkında

CCleaner (Crap Cleaner), bilgisayarınızda kullanılmayan, geçici ve gereksiz dosyaları silme işlemini gerçekleştirerek sistem hızlandırma sağlayan ücretsiz bir sistem temizleme programıdır.bakımından yardımcı olur. Bu temizlik işlemi sonrasında bilgisayarınızın daha verimli çalışması ve disk üzerinde daha fazla boş alan açılması gibi faydalar ortaya çıkar.

Ccleaner'ın ilk özelliği internet tarayıcılara ait geçici dosyaları (Temporary Files, geçmiş, çerezler, otomatik tamamlama verileri) tek tıklama ile temizlemesi. Bu işlemi şuan Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera, Safari tarayıcılarında yapabiliyor. Programın diğer bir özelliği ise Kayıt Defteri Temizleme (Registry Cleaning). Bu özellik daha önceden kaldırmış olduğunuz programlar, yarıda kalmış kurulumlar, hatalı kısayol simgeleri vb. gereksiz ya da hatalı olan kayıt defteri girdilerini temizliyor.

Ccleaner ayrıca Media Player, eMule, Google Toolbar, Netscape, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha bir çok farklı programı da tespit edip bunlara ait gereksiz dosyaları temizleme konusunda da yardımcı oluyor.