BitDefender Antivirus Plus
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
15.02.2016
Toplam İndirme
4519
Üretici Firma
SoftWin
Uyumlu Sistemler
Windows

BitDefender Antivirus Plus 2016 Build 20.0.25

Antivirüs Programı

BitDefender Antivirus, bilgisayarınızın performansını düşürmeden virüslere, casus yazılımlara, yemleme saldırılarına ve kimlik hırsızlığına karşı gelişmiş önleyici koruma sağlayan bir antivirüs programı.

Program Hakkında

BitDefender Antivirus Plus, bilgisayarı yavaşlatmadan virüs, casus yazılım (spyware), truva atı (trojan) ve diğer zararlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan antivirüs programıdır.

Programın kötü niyetli yazılımlara karşı kullandığı önleyici tedbirler oldukça güçlü olmasına rağmen düşük sistem kaynağı tüketimi sayesinde varlığını hisettirmez. Bankacılık işlemleri ya da online alışveriş işlemlerinde kredi kartı bilgilerinizi koruyan Bitdefender Safepay isminde özelliğe sahiptir.

Bitdefender Antivirus Plus, E-Postalarla birlikte gelen virüsleri ve gereksiz postaları (spam) otomatik algılar ve temizler. Oyuncu Kipi özelliği ile oyun oynama sırasında sistem kullanımını en aza indirerek oyun performansının yüksek düzeyde kalmasını sağlar ve olası uyarı pencerelerini gizleyerek oyun keyfinizin bölünmesini engeller.

Ekran Görüntüleri

BitDefender Antivirus
BitDefender Antivirus
Tümünü Göster