Ares Tube
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.08.2013
Toplam İndirme
417
Üretici Firma
Aras Tube
Uyumlu Sistemler

Ares Tube 3.2

Video İndirme Programı

Ücretsiz bir video indirme programı olan Ares Tube; Daily Motion ve Metacafe gibi video paylaşım sitelerinden video indirmenizi sağlar.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

Ares Tube yazılımı; video paylaşım sitelerindeki videoları; IPOD, MP4, MPEG ve AVI gibi video formatları halinde indirebilmenize olanak sağlayan bir video indirme programıdır.

Ares Tube yazılımı; isteğe bağlı olarak videolarınızı, iTunes platformuna aktarabilir.

Bu programı ile video siteleriden video indirmek için tek yapmanız gereken; istediğiniz videoyu bulmak ve indirme listesine eklemek için 'Ekle' seçeneğine tıklamaktır. Ares Tube yazılımı artık; Angry Alien, Blennus, Vimeo, Blip.Tv, Break.com, StreetFire, Daily Motion, Double Agent, Yikers, eVideoShare, Vidiac, Sharkle, Google Video, Grinvi, That Video Site, iFilm, Keiichi Anime Forever, Revver, Metacafe, MySpace, SmitHappens, Putfile, Totally Crap, Pixparty, vidiLife, vSocial, PlsThx, AnimeEpisodes.Net, YouTube, NothingToxic, Zippyvideos, Badjojo, Newgrounds, Blastro, Bofunk, Music.com, Bolt, Castpost, Lulu TV, CollegeHumor, Current Tv, Hiphopdeal, Dachix, Danerd, Kontraband, DevilDucky ve EVTV1 video paylaşım siteleri için tam desteği içermektedir. Yazılımın 3 sürümü; 50 tane video paylaşım sitesi için ve AVI formatı için desteği içerir.