Arabic School Software (for beginners)
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
20.04.2010
Toplam İndirme
768
Üretici Firma
ArabicSP Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Arabic School Software (for beginners) 1

Arapça Öğrenme Programı

Arapça öğrenme programı Arabic School Software, Arapça öğrenmenize yardımcı olur.

Program Hakkında

Arabic School Software, Arapça öğrenmenize yardımcı olan, oldukça basit fakat aynı zamanda da tamamen interaktif bir Arapça öğrenme programıdır.

Bu program, Arapçayı hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Yetişkinler için uygun ve çocuklar için idealdir. Bu program sayesinde, tüm Arapça alfabesini öğrenebilirsiniz. Ayrıca en genel Arapça kelimeleri ve deyimleri, standart ve tüm Dünya'da konuşulan Arapçayı okumayı ve yazmayı öğrenebilirsiniz.

Programın dersleri boyunca, bazı animasyonlu karakterler kullanılır. Program sayesinde, eviniz ve hayvanlar, meyveler, numaralar, renkler, binalar, taşıma araçları, aile, insanlar, vücuttaki organlar ve benzeri gibi birçok konu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama, Arapçayı öğrenmeyi çok daha eğlenceli ve kolay bir hale getirmek için bazı küçük test sınavlarını ve oyunları da içerir. Programın 'Sunum' (Presentation) özelliği, bu öğrenme sürecini herkes için kolay ve eğlenceli bir hale dönüştürmek için tasarlanmıştır. Yetişkin kişiler, bu özelliği en temel Arapçayı öğrenmek için kullanabilirler. Çocuklar ise, programın neşeli ve eğlenceli yaklaşımını, oldukça güzel olan ara yüzünü çok sevecekler. İleri seviyedeki kullanıcılar ise; programın, kendi gereksinimlerine uyacak şekilde değişebilmesine olanak tanıyan, kapsamlı seçenekleri bu programda bulabilirler.